Hosting, domena i certyfikat dla Twojej strony internetowej

Hosting, domena i certyfikat dla Twojej strony internetowej

Hosting

Tworząc stroną internetową proponuję hosting u nas. W każdej chwili możesz zrezygnować i przenieść stronę do innego usługodawcy. Nie ma z tym problemu.
Dlaczego proponuję hosting u nas? Mam wtedy dostęp do plików strony oraz możliwość zarządzania serwerem na którym jest strona. W przypadku błędu, pomyłki – mogę szybko nadpisać błędny plik czy dokonać naprawy błędu.
Dostęp do kopii zapasowej – do backup na hostingu. W przypadku awarii, wirusa i innych zdarzeń – nadpisanie strony z backupu pomaga uniknąć spędzenia wielu godzin na naprawie.
W przypadku stron, które są utrzymywane u nas na hostingu – dokonuję w ciągu roku niezbędnych aktualizacji w ramach opłaty hostingowej.

Domena

Pomagam w doborze domeny dla twojej strony internetowej. Sprawdzam dostępność nazwy domeny. Dobieram odpowiednie rozszerzenia domeny np.: .com, .pl, .eu i inne w zależności od Twojej działalności i lokalizacji.

Certyfikat

W ramach hostingu proponuję certyfikat bezpieczeństwa SSL (szyfrowanie) – Let’s Encrypt lub pomagam w doborze innego certyfikatu dla Twojej strony.